Deadfire #25 — Jak powiązać wpłatę z portalem darczyńców?

Twórcy zostawiają dokładne wskazówki jak powiązać zamówienie z Figa z portalem darczyńców oraz jak odebrać cyfrowe nagrody.

Witajcie z powrotem, darczyńcy! Wasze czekanie dobiegło końca. Od teraz możecie potwierdzić zamówienie albo je zmienić na portalu darczyńców, wybrać dodatki i odebrać dostępne nagrody, w tym kupon na Tyranny! Poniżej znajduje się instrukcja jak to zrobić.

UWAGA: Wpłaty z opcji Slacker Backer na Figu nie zostały jeszcze przeniesione. Jesteśmy w trakcie, a najwcześniejsze zamówienia powinny spływać od poniedziałku. Możecie sprawdzać swoje konta codziennie, aby zobaczyć czy nie ma potwierdzenia.

Potwierdzenie wpłaty

Chcecie to zrobić, ale nie wiecie jak? Służymy pomocą! Poprzez portal darczyńców możecie powiązać zamówienie z Figa, klikając w „Manage my plegdes”.

W przypadku gdy nie jesteście zalogowani albo nie ma konta, zostaniecie poproszeni o utworzenie takowego bądź logowanie.

Kiedy tylko się zalogujecie, zostaniecie przeniesieni do „Manage Deadfire Plegdes” [zarządzanie wpłatami Deadfire, przyp. Feniks]. Tam możecie potwierdzić wpłatę.

Kliknięcie na „Complete Pledge” zabierze Was do stronę „Select Your Reward”. Tam możecie zostawić próg wpłaty bez zmian bądź go zmienić na wyższy. Kiedy zapadnie decyzja, naciśnijcie „Continue Next Step”.

 

Następna strona dotyczy dodatków. Są takie same jak podczas kampanii na Figu plus dodatkowe klucze. Kiedy skończycie tutaj, zostaniecie przeniesieni do kasy.

Potwierdźcie zamówienie i zaznaczcie „Checkout”.

Jeśli wasz próg zawiera jedynie cyfrowe nagrody, potrzebujecie wypełnić adres email i numer telefonu.

Jeśli wasz próg zawiera fizyczną wersję lub fizyczne dodatki, potrzebujecie wypełnić adres dostawy.

UWAGA: Koszty dostawy zostaną podliczone po wpisaniu adresu. Pojawią się one w następnej karcie po wypełnieniu tego kroku.

Tutaj ponownie potwierdzacie zamówienie i przedmioty. Upewnijcie się, że wszystko jest w porządku i wybierzcie metodę płatności: Stripe (wyciąg z karty kredytowej) bądź PayPal.

Gratulacje, potwierdzenie Pillars of Eternity II: Deadfire zakończyło się sukcesem!

Odbiór cyfrowych nagród

Kiedy zamówienie jest gotowe, przenieście się do „Products Tab” w profilu konta.

Jeśli przedmiot to klucz, który trzeba wygenerować (jak ten od Tyranny), kliknijcie na strzałkę obok produktu rozwijającą listę.

Jeśli macie pytania albo potrzebujecie pomocy, proszę piszcie na adres support@obsidian.net. Będziemy więcej niż szczęśliwi, udzielając Wam rady.

Karcianka Lords of the Eastern Reach

Z innych wieści Pillars of Eternity: Lords of the Eastern Reach jest dostępna w sąsiedzkim sklepie. Jest to karcianka stworzona przez naszych przyjaciół z Zeri Radius Game na licencji gry.

Limitowana edycja wersji deluxe znajduje się w oficjalnym sklepie wraz instrukcjami jak ściągnąć i instruktażowymi filmikami. http://www.zeroradiusgames.com/

Q&A deweloperów na YouTube

Ostanio na YouTube pojawiły się dwa streamy Q&A. Sprawdźcie sesję czwartą z udziałem Josha Sawyera i Bobby’ego Nulla i sesję piątą z Kazem Arugą (poniżej).

Dziękujemy za Wasze wsparcie i czytanie!