Patch 1.03 wydany!

Patch 1.03 pojawił się na platformie Steam. Studio Obsidian Entertainment podzieliło się również zmianami, które wprowadzi rzeczony patch 1.03, czyli pierwsza popremierowa łatka do gry. Użytkownicy naszego forum dyskusyjnego zgłaszali wiele błędów, w tym te mocno uprzykrzające rozgrywkę; dobra wieść jest taka, że zostały one najprawdopodobniej naprawione. Więcej szczegółów w rozwinięciu.

Patch 1.03 — lista zmian

Do najważniejszych poprawek należą:

  • Usunięcie problemu ze znikaniem stałych premii po podwójnym kliknięciu przedmiotu w celu założenia go. Na całe szczęście nie trzeba będzie zaczynać nowej gry, aby naprawić postaci.
  • Naprawienie Twierdzy Readrika tak, aby nie wyrzucała do pulpitu. Błąd wielokrotnie zgłaszany przez naszych czytelników.
  • Usunięcie problemu z zapętlającym się dźwiękiem.
  • Dodanie możliwości ustawienia poziomu wygładzania krawędzi (anti-aliasing) w opcjach gry, co powinno przełożyć się na lepszą wydajność na słabszych komputerach.

Ponadto pojawiło się mnóstwo innych zmian, w tym zmiany interfejsu, poprawki w questach, lepsze zbalansowanie rozgrywki i udoskonalenie funkcjonujących systemów. Patch 1.03 w wersji steamowej waży około 850 megabajtów. Z pełną listą zmian w języku angielskim można zapoznać się w tym miejscu.

Zachęcamy jednocześnie do rejestracji i aktywności się na naszym forum dyskusyjnym, gdzie udzielamy m.in. wszelkiej pomocy fabularnej, mechanicznej i technicznej. Oprócz tego można podzielić się wrażeniami z gry czy po prostu podyskutować z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.