Mody

W tym dziale można pobrać różnego rodzaju mody do Pillars of Eternity. Należy pamiętać, że przed modyfikacją plików gry dobrze jest zrobić ich kopię zapasową na wypadek, gdyby coś poszło nie tak. Oszczędzi nam to reinstalowania gry lub weryfikacji jej plików (Steam). Niektóre mody mogą nie działać z daną wersją bądź wydaniem gry.

Przed wyruszeniem w drogę…

Autor: nieznany (oryginalny dubbing: CD Projekt)

Kultowa kwestia Piotra Fronczewskiego z gier Baldur’s Gate i Baldur’s Gate II. Dzięki temu modowi usłyszymy ją w grze. :-)

Instalacja: pobrany plik należy wrzucić do folderu PillarsOfEternity_Data/data/audio/vocalization/vo wav files/narrator.

Pobierz

IE Mod

Autorzy: Bester, Sensuki, Karkarov, Brandon Wallace (bwallace), Pacman7654, SiliconMage

IE Mod zbiera pomniejsze mody przybliżające Pillars of Eternity do gier opartych na Infinity Engine. Mody te dostarczają także różnego rodzaju kruczki, ułatwienia i oszustwa. Pełna lista komend dostępna jest pod tym adresem.

Instalacja: rozpakowujemy plik Assembly-CSharp.dll do steamapps/common/Pillars of Eternity/PillarsOfEternity_Data/Managed, nadpisując oryginał. Folder IE Mod musi znajdować się w folderze Managed. Ustawienia dostępne są w opcjach gry w zakładce IE Mod.

Pobierz

Black and Gold UI

Autor: nalda0311

Alternatywny interfejs w czarno-złotej kolorystyce. Do działania wymaga zainstalowania IE Mod (widoczny powyżej).

Instalacja: dokładne instrukcje po polsku można znaleźć na naszym forum.

Pobierz

Censorship BE GONE

Autor: Tacgnol

Niewielki mod przywracający humorystyczny limeryk na nagrobkach darczyńców, który został ocenzurowany w wyniku skargi osób związanych ze środowiskami LGBT. Do działania potrzebny jest IE Mod.

Instalacja: plik .xml należy wrzucić do folderu Pillars of Eternity/PillarsOfEternity_Data/Managed/iemod.

Pobierz