Przywitaj się!
#1
Uśmiech 
Jak w tytule. W tym temacie można przywitać się z całą zebraną społecznością i powiedzieć o sobie parę słów, coby lepiej się nam wszystkim pisało. Uśmiech

Zacznę zatem. Chociaż Stara Gwardia już mnie (i siebie nawzajem zna), to nie zaszkodzi sobie przypomnieć, kto kim jest. A jestem adminem Pillars of Eternity POLSKA od samego początku i zebrało to już swoje żniwa na moim zdrowiu i portfelu. Duży uśmiech Mam 24 lata; na co dzień tłumaczę i piszę, głównie w tematach gamingowych lub (rzadziej) społecznych/politycznych. W wolnym czasie interesuję się sportem, historią i polityką. Utrzymuję, że jestem wiedźminem.

Teraz Wasza kolej! Oczko
Miszowy blog gamingowy: http://gameplay.pl/meehow
Odpowiedz
#2
(10.03.2015, 00:35)Misza napisał(a):
Jak w tytule. W tym temacie można przywitać się z całą zebraną społecznością i powiedzieć o sobie parę słów, coby lepiej się nam wszystkim pisało. Uśmiech

Zacznę zatem. Chociaż Stara Gwardia już mnie (i siebie nawzajem zna), to nie zaszkodzi sobie przypomnieć, kto kim jest. A jestem adminem Pillars of Eternity POLSKA od samego początku i zebrało to już swoje żniwa na moim zdrowiu i portfelu. Duży uśmiech Mam 24 lata; na co dzień tłumaczę i piszę, głównie w tematach gamingowych lub (rzadziej) społecznych/politycznych. W wolnym czasie interesuję się sportem, historią i polityką. Utrzymuję, że jestem wiedźminem.

Teraz Wasza kolej! Oczko


Witam witam i o zdrowie pytam.

Jestem tutaj nowym użyszkodnikiem i mam nadzieję, że wraz z premierą gry będzie boom na forum Uśmiech

W wolnych chwilach (np. kiedy nie gram albo nie pracuję) interesuję się kobietkami, tanim alkoholem i tym podobnym używkom.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Cześć!

Mam na imię Maciek, mam 28 lat, prowadzę swój kanał YT poświęcony głównie grom cRPG i współpracuje z serwisem Pillars of Eternity Polska Uśmiech. To właściwie wszystko co powinniście wiedzieć Uśmiech
<< kanał w całości poświęcony komputerowym eRPeGom! >>



Odpowiedz
#4
Siema.
Czekając na jutrzejszą premierę POE trafiłem na to forum, więc się zarejestrowałem bo coś czuje, że nie raz tu jeszcze wrócę.
Do rzeczy: Łukasz 20 lat, z grami mam styczność od kiedy pamiętam, miłośnik rpegów...
To już jutro !! Duży uśmiech
Odpowiedz
#5
Witam. Adam po tej stronie monitora. Wiek, no kurde 30 leci. Pracuję i wychowuję 15 miesięczną córkę. Czas dla dobrych gier staram się jakoś organizować. Wychowanie to najlepszy gameplay jaki możecie sobie wyobrazić.
Czytam sporo książek (bajki dla córy, fantasy-sci-fi i thrillery). Gram, ale tylko w wybrane tytuły i przeważnie to RPG. Kiedyś grałem sporo w MMO, niestety obecnie nic mnie nie zadowala, jeśli chodzi o ten rodzaj rozgrywki.
"Utrzymuję, że jestem wiedźminem"...ja też ale bardziej płodnym Oczko
Odpowiedz
#6
Witam to i ja się przywitam jako że wiek Chrystusowy minął mi już trzy wiosny temu to dziadek ze mnie , jednak na BG się wychowywałem to z wielkim sentymentem zanurzę się w PoE Uśmiech. Na codzień zajmuję się wieczną walką z szanowaną współmałżonką o wolność gracza przed monitorem, jak również staram się odwieźć od niezdrowego zainteresowania grami mego 10 letniego syna. Mam nadzieję iż wspólnie uda nam się stworzyć całkiem niezłą grupę , która wspólnie bawi się starymi poczciwymi cRPGami Uśmiech
Odpowiedz
#7
Cześć Uśmiech

Mam na imię Natalia, 30 kwietnia skończę 40 lat (tadam!) z wypiekami na twarzy czekam na swoje pudełko z grą Uśmiech (to już jutro!!!).

Życzę Wam (i sobie) miłych chwil spędzonych podczas gry i tu na forum.
Odpowiedz
#8
   Witam serdecznie.

Przemek - 33 lata ..kawaler  Cwaniak 

Gram aktualnie głównie w następujące tytuły :

- TES 5 : Oblivion  <----  Skyrim oczywiście - tu dziękuję  pani LadySpear za zwrócenie mi uwagi w nazwie  Uśmiech
- Battlefield 4
- Guild Wars 2
- Heartstone (od 2 tyg.)
- Magic The Gathering
- Wiedźmin 2

a wychowałem się na min. na ;

- Seria Final Fantasy oraz MGS
- Baldur`s Gate / Icewind Dale
- Tekken 3
- Heroes 3
- PES
- Sensible Soccer
- Fallout2
a dla starszych forumowiczów  Oczko

- Cannon Fodder
- Moonstone
- SF2
- Contra
- Another World
- Mortal Kombat
- Pinball Fantasies
- Archon
- Defender of the Crown
- MicroProse Soccer

Gram odkąd pamiętam ( praktycznie wszystkie platformy od c-64 poprzez Pegazusa, PS, PSP, Xbox, PC)
Obecnie posiadam PSP - PC a używam na co dzień MSI gt70

Zainteresowania Gry/Fantasy/Militaria/Piłka Nożna/Podróże
_______________________________________________  pozdrawiam serdecznie wszystkich
" war... war never changes ..."  ____________________________________________________  bellum iustum ...
Odpowiedz
#9
Witam wszystkich serdecznie! Mam nadzieję, że się tutaj zadomowicie i zostaniecie z nami na dłużej! Uśmiech
Miszowy blog gamingowy: http://gameplay.pl/meehow
Odpowiedz
#10
@napastNick za wymienione tytuły masz u mnie browarka ( ale tylko Ciechana rozdajęUśmiech) A ja cóż zaczynałem od ATARI 800XLUśmiech
@Misza ja osobiście nigdzie się nie wybieramUśmiech
Odpowiedz
#11
(25.03.2015, 21:00)napastNick napisał(a): - Cannon Fodder
- Moonstone
- SF2
- Contra
- Another World
- Mortal Kombat
- Pinball Fantasies
- Archon
- Defender of the Crown
- MicroProse Soccer
Dużo Amigi tu widzę, a przynajmniej tytułów, w które ja grałem na Amidze. Uśmiech

(25.03.2015, 21:34)Gerdhard napisał(a): ale tylko Ciechana rozdajęUśmiech
Zacne piwerko! Duży uśmiech
Miszowy blog gamingowy: http://gameplay.pl/meehow
Odpowiedz
#12
(25.03.2015, 21:34)Gerdhard napisał(a): @napastNick  za wymienione tytuły masz u mnie browarka ( ale tylko Ciechana rozdajęUśmiech) A ja cóż zaczynałem od ATARI 800XLUśmiech
@Misza ja osobiście nigdzie się nie wybieramUśmiech

Więc i ja odstawię ( Tyskie ;p ) a tego "Ciechana" nie znam :( muszę spróbować ..Widzę że starszych forumowiczów sporo - Pozdrawiam Gerdhard 
Misza to fakt - jakoś najlepiej wspominam ten okres - model A600 
" war... war never changes ..."  ____________________________________________________  bellum iustum ...
Odpowiedz
#13
Jak patrzę na Wasze lata, to po raz pierwszy od kilku lat czuję się w internetach młoda Duży uśmiech
Odpowiedz
#14
Oj A 600 pamiętam ten 1MB i "wachlowanie" dyskietek miodzio Uśmiech
@Natanee dziecko drogie bo zapewne biegałaś po jakiś fanpagach Bivera ( czy jakoś trakOczko)
Odpowiedz
#15
Witam serdecznie, z tej strony Yoda Uśmiech

Wychowałem się na starych crpgach, czynnie uczestniczyłem również w tworzeniu wczesnej sceny Baldur's Gate. W młodości bywałem na takich stronach jak Baldursite, OiG, Children of Bhaal, Sanktuarium Wiedzy Tajemnej (gdzie byłem redaktorem i moderatorem) i kilku pomniejszych stronach. Sama idea powrotu do tamtych czasów dzięki Pillars of Eternity bardzo mnie ucieszyła, dlatego dość szybko zostałem backerem na kickstarterze. Być może spotkam na forum kogoś ze starej gwardii udzielających się na w/w stronach Uśmiech

Prywatnie fan gier planszowych, country, barbeque, piłki nożnej i dobrego piwa.

Przy okazji dołożyłem cegiełkę do rozwoju forum, bo to przeze mnie Misza musiał zmniejszyć limit czasu rejestracji do 20 sekund Uśmiech
Odpowiedz