Przywitaj się!
#46
Witam wszystkich serdecznie Duży uśmiech. Niedługo trzaśnie mi 23. Student, gracz, fan sci-fi i fantasy, cosplayer. Jestem z tych co to milczą i obserwują Język. Zawsze z głową w chmurach, potykając się o krawężniki rzeczywistości (:

Uwielbiam gry serii The Elder Scroll's, Devil May Cry, Mass Effect oraz Assassi's Creed. Aktualnie pracuję nad dwiema książkami, fantasy i sci-fi. Chętnych do recenzji zapraszam na PW. Przyda mi się ocena kogoś obiektywnego ^^. Lubię rysować postacie z anime. Podobno umiem śpiewać, jeśli chcesz próbkę - pisz, a dostaniesz linkiem (^_-). Anime i seriale, to moje drugie życie. Supernatural, Arrow, Sleepy Hallow, Dexter, Sherlock Holmes, Mentalista, Sword Art Online, Attack on Titan, Highschool DxD, Saint Seya Omega(...)Książki? W wakacje pracuję w kiermaszu książki, skąd przywożę dwa wielkie kartony prostokątnych cudeniek wypełnionych literkami... Serio mam wypisać wszystkie? Nie? Tak myślałem (: Filmy? Uwielbiam Star Wars, Władcę Pierścieni, Świętych z Bostonu, Donniego Darko i Lucky Number Slevin, Harrego Pottera(...) Emma Watson - Awwww *.* Ogólnie filmy o superbohaterach... Loki moim bogiem ^^

Chyba cierpię na Dysocjację Osobowości - chwilowa utrata kontaktu z sobą lub otoczeniem podczas marzeń na jawie oraz poczucie utraty własnej tożsamości x_X
Odpowiedz
#47
Włącz opcje pw Duży uśmiech
Btw, właśnie się zorientowałam, że sama je miałam wyłączone...
Odpowiedz
#48
(07.04.2015, 23:57)Natanee napisał(a): Włącz opcje pw Duży uśmiech
Btw, właśnie się zorientowałam, że sama je miałam wyłączone...

Dzięki za podpowiedź, nawet nie zauważyłem Język. Chyba już powinno być odblokowane Duży uśmiech
Odpowiedz
#49
To ja również się przywitam, choć w sumie nie mam pojęcia co ewentualnie miałbym o sobie napisać. Jbc to pytajcie o to co was interesuje (czyli pewnie nic ;P).
Odpowiedz
#50
Np ile masz lat , skąd jesteś, czy masz jakieś ciekawe hobby .
Odpowiedz
#51
Prawie 22 lata (w maju będzie skończone), jestem z Zachodniopomorskiego, a co do hobby to moją największą pasją są gry (głownie strategie turowe oraz cRPG).
Odpowiedz
#52
Witam wszystkich.
Z tej strony Rafał aka Trendkiller. W lipcu stuknie mi 30-ka. Ojciec (dwójki dzieci), mąż, gracz, pracownik dużej firmy IT Outsourcing'owej.
Graczem jestem w zasadzie od pierwszej połowy lat '90.
Wychowywałem się na takich klasycznych rpg'ach jak Baldur's Gate czy seria Fallout. Z drugiej strony uwielbiam również konsolowe jRPG na czele z Xenogears i Chrono Trigger.
Do Pillars of Eternity podchodziłem sceptycznie niczym "pies do jeża", ale jak tylko w internecie rozeszła się fama, że to świetna gra, naprędce ją zakupiłem i się nie zawiodłem.

Jeszcze raz wszystkich serdecznie witam!
Odpowiedz
#53
Skąd że pochodzisz Rafale? Uśmiech
Odpowiedz
#54
Pochodzę z Władysławowa, obecnie mieszkam w Pucku, a pracuję na co dzień w Gdańsku.
Odpowiedz
#55
No kurcze kolejny prawie sąsiad, musimy ten zlot z trójmieście kiedyś zrobić na jakieś piwko czy cuś skoczyć, co wy na to?
Odpowiedz
#56
Dzień dobry wszystkim. Przede wszystkim jestem zapalonym fantastą, graczem komputerowym raczej okazjonalnie (tylko jak w ręce wpadnie mi coś, o czym myślę, że warto). Więcej czasu na rozrywkę zabierają mi inne formy - gry planszowe i "papierowe" RPG, a od jakiegoś czasu również wyżywanie się artystyczne.
Mniej rozrywkowo studiuję bezpieczeństwo wewnętrzne, popracowywuję tu i ówdzie, oraz wolontariuszuję jako instruktor harcerski.
Odpowiedz
#57
Zacna kompanija nam się tu tworzy Uśmiech
Odpowiedz
#58
Witam

Tomek-34 lata, Poznań

na forum trafiłem przypadkiem (szukałem bodajże portretów do Pillars).

Zainteresowania: Gry (głównie RPG, strategie i karciane), Fantasy, Podróże
Odpowiedz
#59
Witajcie! Nazywam się Nutri, miesiąc temu stuknęło mi ćwierćwiecze, a mieszkam w stolycy (jestem słoikiem osiadłym, prawie jak orlan osiadły!). Uwielbiam komputerowe gry RPG: w te z serii Forgotten Realms grałam wszystkie (swoją drogą NwN II to koszmarne rozczarowanie), poza tym w kilka innych. Moim faworytem po wsze czasy jest Baldur's Gate II, chociaż bardzo polubiłam też The Elder Scrolls IV: Oblivion. Pomimo nie zawsze pozytywnych recenzji spodobał mi się również Fallout III.

Kocham wszystkie leśne rasy (elfy i niziołki, tak właśnie, bo są najładniejsze - moja płeć ma swoje przywileje, jeśli chodzi o nieracjonalne wybory). Ze względu jednak na to, że w Pillars Of Eternity leśne elfy to po prostu konwencjonalne elfy (ile można?), na początku podbiły mnie elfy borealne (bardzo ciekawy pomysł z tymi polarnymi podrasami!).
Później jednak spotkałam Hiraviasa i już mam w planach zacząć grę od nowa po przejściu pale elfem, żeby zobaczyć, jak gra się orlanem. Duży uśmiech

Poza tym kocham SMOKI. Wiem o jednym, którego mam spotkać na swojej drodze w grze i nie mogę się doczekać. Zawstydzony
Odpowiedz
#60
Po pillarsach przestaniesz kochać smoki Duży uśmiech
Odpowiedz