Przywitaj się!
#31
My tu się tak witamy i witamy a może by tak kiedyś zrobić mały zlot fanów pillars of eternity ?
Odpowiedz
#32
Jasne, chętnie wbijemy Ci na kwadrat. Duży uśmiech
Miszowy blog gamingowy: http://gameplay.pl/meehow
Odpowiedz
#33
(01.04.2015, 11:03)Misza napisał(a): Jasne, chętnie wbijemy Ci na kwadrat. Duży uśmiech

O a co ty też z trójmiasta?
Odpowiedz
#34
Cześć
Jestem Darek mieszkam na śląsku , lat 34 posiadam rodzinkę i często walczę o miejsce przy kompie Uśmiech . Interesuję sie grami planszowymi ( od 1 mieciaca)drobnym majsterkowaniem , no i oczywiście grami RPG (jak mam czas).Uśmiech
Odpowiedz
#35
(01.04.2015, 11:18)dimzard napisał(a):
(01.04.2015, 11:03)Misza napisał(a): Jasne, chętnie wbijemy Ci na kwadrat. Duży uśmiech

O a co ty też z trójmiasta?

akurat mam dobre połączenie lotnicze z Trojmiastem (dwa lotniska obok mnie mają tam trasy). Więc jak dla mnie Trójmiasto może być Oczko
Odpowiedz
#36
To się cholipa wkopałem , moja biedna chata :(
Odpowiedz
#37
No to... wypada się przywitać.

Cześć i czołem, Michał jestem. Aktualnie mieszkam w Gdyni (co - jak widać po powyższych postach - słusznym stanem jest !).

Jako człek pracująco-uczący się zazwyczaj cierpię na niedostatek wolnego czasu. Dla dobrego RPGa jednak zawsze znajdzie się chwila w ciągu dnia. Dlatego też zmaterializowałem się na forum poe :-)
Odpowiedz
#38
(01.04.2015, 19:58)beintouch napisał(a): No to... wypada się przywitać.

Cześć i czołem, Michał jestem. Aktualnie mieszkam w Gdyni (co - jak widać po powyższych postach - słusznym stanem jest !).

Jako człek pracująco-uczący się zazwyczaj cierpię na niedostatek wolnego czasu. Dla dobrego RPGa jednak zawsze znajdzie się chwila w ciągu dnia. Dlatego też zmaterializowałem się na forum poe :-)


O witam sąsiada , pozdrowienia z pracy z Tesco na Chylonii lub z domu na Nowogrodzkiej Uśmiech
Odpowiedz
#39
(01.04.2015, 20:27)dimzard napisał(a): O witam sąsiada , pozdrowienia z pracy z Tesco na Chylonii lub z domu na Nowogrodzkiej Uśmiech

Faktycznie sąsiad - również Chylonia :-)
Odpowiedz
#40
Mam na imię Piotr i serdecznie witam z Wrocławia.
Odpowiedz
#41
To i ja się przywitam Uśmiech

Jestem Andrzej ze Szczecina w gry cRpg gram od kiedy pamiętam a wiosen skończonych mam 31. Do końca nie wiem czy potrzebuje grupy wsparcia, ale jak już zasiadłem z wami w jednym kręgu Uśmiech to i ja się przedstawie.
Odpowiedz
#42
Co tu się będę rozwodzić. Po prostu się przywitam - siema Uśmiech
Odpowiedz
#43
Witam duszyczki,
Oto ja i moja ekipa na endgame

[Obrazek: b6e30dcd98acb.jpg]
Odpowiedz
#44
(25.03.2015, 21:34)Gerdhard napisał(a): @napastNick  za wymienione tytuły masz u mnie browarka ( ale tylko Ciechana rozdajęUśmiech) A ja cóż zaczynałem od ATARI 800XLUśmiech
@Misza ja osobiście nigdzie się nie wybieramUśmiech

już wiem jak smakuje -specjalnie kupiłem na spróbowanie Uśmiech
" war... war never changes ..."  ____________________________________________________  bellum iustum ...
Odpowiedz
#45
Kamil. Wiek 24 lat Zamieszkanie Okolice Krynicy zdrój a co dwa tygodnie Okolice BełchatowaDuży uśmiech.
Odpowiedz