Fabularny Doemenelowie
#1
Witam. Mam mały problem z PoE. Otóż przyjąłem zadanie "Zmiana warty" co spowodowało, że nie mogę przyjmować questów od Tygla itp. Czy mogę się jakoś wyfiksować z tego zadania. Czy wybicie Doemenelów wpłynie na ogólny świat gry ??
Odpowiedz
#2
Drugie questy frakcji są zawsze questami sprzymierzającymi z daną frakcją. Możesz jedynie wczytać stan gry, zanim przyjąłeś quest.
Odpowiedz
#3
(12.09.2017, 18:51)Biały Feniks napisał(a): Drugie questy frakcji są zawsze questami sprzymierzającymi z daną frakcją. Możesz jedynie wczytać stan gry, zanim przyjąłeś quest.

no właśnie wczytanie stanu gry wiąże się z utratą 5-6 godzin gry, także jak się nie da inaczej to trudno.... myślałem, że będzie się dało to ominąć do Doemel mówi w pewnym momencie, że jak nie wywiążę się z zadania to spotka mnie kara czy jakoś tak.
Odpowiedz
#4
(12.09.2017, 19:04)robcio89s napisał(a):
(12.09.2017, 18:51)Biały Feniks napisał(a): Drugie questy frakcji są zawsze questami sprzymierzającymi z daną frakcją. Możesz jedynie wczytać stan gry, zanim przyjąłeś quest.

no właśnie wczytanie stanu gry wiąże się z utratą 5-6 godzin gry, także jak się nie da inaczej to trudno.... myślałem, że będzie się dało to ominąć do Doemel mówi w pewnym momencie, że jak nie wywiążę się z zadania to spotka mnie kara czy jakoś tak.

No, wtedy nie chcą z tobą gadać i możesz skumać się z inną frakcją. Jednak uniemożliwiasz sobie sojusz z Doemenelami.

Zawsze możesz wczytać sejwa i przechodzić na trybie fabularnym do momentu zadań Doemenelów (o ile nie grasz na POTD). Powinieneś wtedy zaoszczędzić sobie te stracone 5-6 h w jakimś stopniu. Ja kiedyś straciłam godzinę gry przez buga który nie pozwalał przyłączać towarzyszy po odłączeniu ich w drużynie.
Odpowiedz
#5
Mega opcja Uśmiech
Odpowiedz