Brak Niezłomnego w lokacji
#1
Witam, jest to moja pierwsza aktywność na tym forum. Mam problem taki jak w temacie. Zacząłem nową grę i kiedy wszedłem do Wideł Magrany to Niezłomnego nie ma przy posągu i nie mogę go dodać do drużyny. Czy jest jeszcze jakas inna lokacja w której się znajduje, czy to błąd?
Odpowiedz
#2
Wykonałeś zadanie związane z głównym wątkiem fabularnym? Niektóre postacie można dołączyć dopiero po spełnieniu pewnych warunków np Edera. Odpoczynek również odblokowuje pewne elementy fabuły, więc możesz spróbować odpoczać przy pomniku. Jeżeli masz Alotha i Edera w drużynie to powinieneś bez problemu móc dołączyć Niezłomnego.
Odpowiedz
#3
Popchnij fabułę do przodu jak mówi szczypior, może to zależeć od postępu w wątku głównym [myślę, że wystarczy aby pojawiło się zadanie "Stary Widzący]. Jeśli kapłana dalej tam nie ma to najprawdopodobniej to jakiś bug i sugerowałabym rozpoczęcie gry od nowa.
Odpowiedz
#4
Zadziałało. po przejściu zadania z zamkniętą świątynią Niezłomny jest tam gdzie był. Dzięki Uśmiech
Odpowiedz
#5
Którą zamkniętą świątynią? Eothasa? Jeśli tak, to najpewniej naprawił Ci się samoczynnie pewien błąd, bo pojawienie się Durance'a nie powinno być zależne od zadania ze świątynią Eothasa.
Odpowiedz
#6
dziala mi także
Odpowiedz