Tyranny DLC
#1
Krążą słuchy, iż ma się pojawić DLC do Tyranny.
Co o tym sądzicie?
Mam nadzieję, że będzie to coś na podobną skalę co White March.

Ciekawy tylko na czym się skupią?
Mam nadzieję, że skupią się na walce z innymi Archontami, a Tyranny II będzie o walce z Kyros.
Odpowiedz
#2
(24.03.2017, 21:30)Zekar napisał(a): Mam nadzieję, że skupią się na walce z innymi Archontami, a Tyranny II będzie o walce z Kyros.
Oby nie. Zacząłbym kaszleć kurzem z nudów chyba gdyby tak było.
Odpowiedz
#3
Moim zdaniem DLC skupiłoby się na walce z Archont Wycieńczenia (Zaraza). Czy byłoby wielkości Białej Marchii? Wątpię, myślę że długość oscylowałaby około 1 części Marchii albo i krócej.

Jeśli tak i byłby to "sequel" to ciekawi mnie jak ogarnęliby wszystkie ścieżki, bo nie chciałabym jednak dostać kanonu mimo że jakichś kolosalnych różnic na tych ścieżkach nie było (może poza rebelią).

Ewenualnie jeśli nie chcieliby ruszać "sequelowych wątków" to na mapie są bodajże 2 krainy Terasów, których nie odwiedzamy, a wspomina o nich guidebook plus jedna została wycięta z podboju.

PS. Ploty, mogą to być śmieciowe DLC, na RPG Codex zwęszyli jakąś paczkę portretów :0 Paradox tylko nie to, tylko nie bibeloty!
Odpowiedz
#4
Kosmetyczne DLC byłoby niewypałem IMO.
Za dużo czasu minęło już od premiery, żeby coś takiego wypuszczać.
Ja liczę na jakiś fabularny dodatek (+ nowy towarzysz).
Odpowiedz
#5
Ja nie mam żadnych oczekiwań co do fabuły ewentualnego dodatku. Pokazali trzecim aktem, że nie potrafią napisać niczego naprawdę zajmującego, więc pewnie będą się dalej staczać po równi pochyłej.
Odpowiedz
#6
No i pojawiło się nowe DLC.
20 nowych portretów.

Na co to komu?
To jeszcze miałoby sens gdyby dodali tworzenie nowych towarzyszy z poziomu wieży ale tak to słabo..

Ale wielki baner pt. "Tyranny new content available" jest na steamie.
Odpowiedz
#7
Paradox.... Niestety, ma on prawa do marki Tyranny, a nie Obsidian, więc możemy się spodziewać zalewu pierdółek. Choć pewnie jakiś konkretny kontent się pojawi kiedyś.
Odpowiedz
#8
http://eternityproject.pl/tyranny-gigant...z-dodatku/

Mam nadzieję że wielkością będzie gdzieś przy Białej Marchii Oczko Szkoda tylko że nie dzieje się po zakończeniu.
Odpowiedz
#9
A będzie wersja box? bo zbieram ^^
Odpowiedz
#10
Nic nie wiadomo na ten temat. Na razie widnieje tylko cyfrówka.
Odpowiedz
#11
Nic może się pojawi wraz z 2 dodatkiem bo jest już jakiś zarys na steamie więc może wydadzą w doublu ^^
Odpowiedz
#12
W sumie mogło by....



pożyczka online
Odpowiedz
#13
Zmontowałem film z wrażeniami z Bastard's Wound:
https://www.youtube.com/watch?v=X1eiDVfr...e=youtu.be
Odpowiedz
#14
Dzieki za filmik
I refer to this website
Odpowiedz