Wyłom w starych murach
#1
Zdjęcie 
Po zbadaniu całego obszaru "wyłom w murze" ,zajęciu wieży i zabiciu zmory nie mogę dostać się do dwóch pomieszczeń w centralnym obszarze tj do miejsca na północ od zmory gdzie jest zamknięty most(jest tam przeciwnik) i do pomieszczenia trochę po prawej gdzie jest sigil. Wrzucam link do zdjęcia aby lepiej można było się zorientować .
https://zapodaj.net/b4fb15ac99f27.jpg.html

Jakby ktoś wiedział jak się tam dostać to neich napiszę Uśmiech
Odpowiedz
#2
Spoiler!

W późniejszej części gry dorwiesz więcej kluczy (zielona runa). Więc spokojnie możesz lecieć z fabułą dalej. Uśmiech
Odpowiedz
#3
Dzięki za info.

Swoją drogą brakowało mi takich lochów. Pomimo dużego uproszczenie fajnie jest pomęczyć się z kluczami, przekładniami itd...
Odpowiedz
#4
Dzięki za założenie tematu, też miałam z tym dziadostwem problem Uśmiech

I zgodzę się z kolegę, że lochy zostały fantastyczne zaprojektowane. Trochę expienia, trochę zaskakująco trudnych walk, trochę zagadek logicznych - to lubię!
Odpowiedz
#5
a dokładniej skąd tą zieloną wziąć bo w zasadzie jestem przed końcem a ani nie dostałem sie do tych 2 pokoików ani też nie przeszłem przez drzwi w rozstajach ^^
Odpowiedz
#6
(14.11.2016, 18:14)szczypior napisał(a): Po zbadaniu całego obszaru "wyłom w murze" ,zajęciu wieży i zabiciu zmory nie mogę dostać się do dwóch pomieszczeń w centralnym obszarze tj do miejsca na północ od zmory gdzie jest zamknięty most(jest tam przeciwnik) i do pomieszczenia trochę po prawej gdzie jest sigil. Wrzucam link do zdjęcia aby lepiej można było się zorientować .
https://zapodaj.net/b4fb15ac99f27.jpg.html

Jakby ktoś wiedział jak się tam dostać to neich napiszę Uśmiech

Piszą, że aby dostać się do tej odciętej części, potrzeba 3 dodatkowych ognikluczy, które zdobywa się w Bliźniaczych Rzekach - lokacja dostępna jedynie jeśli zdecydujemy się pójść wątkiem głównym na Rozstaje Lethiany.
Odpowiedz
#7
Ja wybrałem drogę wypnij się na wszystkich, od razu zabrałem na wstępie wieże dla siebie.

Poźniej zgadałem się ze skrytobójca...

On podrzuca zadanie ze zdobywaniem artefaktów, tutaj konkretnie chodziło o hełm właśnie w Rozstajach.
Odpowiedz
#8
Pewnie są różne ścieżki w zależności od sojuszy.
Odpowiedz
#9
Chyba się właśnie zaciąłem. Nie mogę odblokować tych przejść, o których była mowa w tym temacie (ale rozumiem, że póki co tak ma być). Tyle że spenetrowałem Rozstaje Lethiany, wydaje mi się, że zrobiłem tam wszystko i porozmawiałem ze wszystkimi, otworzyłem (mając tylko 2/3 szkicu) Wieżę Zmierzchu... i co dalej? Uśmiech Nie mam w kuźni na Rozstajach żadnej przywódczyni Zespolonych, ani też władyka Rozstajów nie daje mi żadnego questu, o czym czytałem gdzieś w internetach. Przeczytałem, że żeby ten quest czy w ogóle wątek starych murów Lethiany się pojawił, trzeba iść dalej z fabułą. Tylko że nie wiem gdzie mam iść dalej, bo już mi żadna lokacja na ten moment do zbadania nie została Język

Będę wdzięczny za podpowiedź Uśmiech
Odpowiedz
#10
Quest ten dostajesz od Eldiana. Wątek główny MUSI cię tam zaprowadzić --> poza tym mowa o Starych Murach w Bliźniaczych Rzekach, a nie Rozstajach lethiany. Tam zdobywać cytrynowy klucz, dzięki któremu można dostać się na tę "wyspę" przy Wyłomie.
Odpowiedz
#11
No to mam problem z wątkiem głównym, bo w Starych Murach (pierwszych chronologicznie) nie potrafię znaleźć trzeciego klucza potrzebnego do wydobycia artefaktu od trupa Regenta na platformie... A rozumiem, że to popycha fabułę do przodu?
Odpowiedz
#12
Musisz przeszukać wszystkie pomieszczenia. Artefakt otwiera bodajże 5 kluczy. One są zazwyczaj przy "ołtarzach". Zwracaj tez uwagę na kolumny z kluczami. Niektóre kolory otwierają dodatkowe drzwi (tyle że gra nie pokazuje tego, musisz samemu sprawdzić czy przełączniki działają). Tak, zdobycie artefaktu popycha fabułę (jeśli masz tak w dzienniku).
Odpowiedz
#13
Ło matko, zupełnie mi umknął jeden poziom we wschodniej części lokacji - myślałem, że jest tam tylko ściana zewnętrzna, a były właśnie interesujące mnie komnaty. Teraz wszystko gra i buczy.

Dzięki Uśmiech
Odpowiedz