Techniczny Problem z wczytaniem gry
#1
Witam, za każdym razem gdy włączę grę, to przy próbie wczytania mam cały czas inne savy, sprawdzałem w pliku z zapisami i mam wszystkie, ale gdy próbuje wczytać to raz mam do wybory na przykład 3 savy raz 5, a raz w ogóle,i to z różnych odstępów czasu. Prosze o pomoc, Pilarsy Hero Edition wersja Steam, system windows 7 64bit.
Odpowiedz
#2
W zapisach gry od któreś tam aktualizacji masz zakładki zamiast pełnej listy zapisów gry. Czyli np przy 1 uruchomieniu gry stworzysz sobie wojownika o imienia Wacław, za drugim druida o imieniu Wojciech a za 3 czarodziejke o imieniu Magda to będziesz miał 3 zakładki, które są analogiczne do imienia protagonisty.


Jeżeli coś nie pasuje w jakielkowiek grze to warto zacząć od sprawdzenia spójności plików. Jeśli to nie pomoże to możemy dalej szukać.

Jeżeli wróciłeś po jakimś czasie do gry i zaczeła sie aktualizować to mogło coś się spieprzyć w trakcie. WWtedy opłaca sie ściagnąć całą grę do razu.


Nieraz gdy po uruchomieniu gry nie była zadnych zapisów gry do wczytania lub brakowało mużyki to zazwyczaj pomagało ponowne uruchomienie steam lub zresetowanie komputera, jednak dzisiaj jak chciałem uruchomić grę to pomimo wykonywania tych czynności wciąż nie dało się wczytać gry, więc wykonałem sprawdznie spójności plików gry (kliknij prawym przyciskiem na grę, wybierz opcję właściwości a następnie przejdź do zakładki pliki lokalne i wybierz opcje "sprawdź spójność pików gry"), po czym uruchomiłem grę i z powrotem mogłem wczytać moje save. Myślę, że może ma to jakiś związek z 5mb jakie zostały na zapisy ale tego nie wiem.
Odpowiedz
#3
Sprawdzałem spójność,i na nowo instalowałem grę po 2 razy, sevy dalej niestety pojawiają się w losowej liczbie. Dzięki za pomoc, ale chyba pozostaje mi czekać na jakiegoś fixa.
Odpowiedz
#4
W tym tygodniu został wprowadzony nowy patch, który mógł coś naprawić, więc warto sprawdzić Uśmiech

Możesz też trochę pokombinować i skopiować te save, które chcesz do odpowiedniego miejsca i tylkoz nimi grać, jednak przed tym SKOPIUJ SAVE W BEZPIECZNE MIEJSCE.
Odpowiedz
#5
Wyszło parę łatek, który powinny rozwiązać problem z save.
Odpowiedz