Icewind Dale Enhanced Edition w pudełku za 40 złotych
#1
W sieci sklepów Biedronka trwa aktualnie wyprzedaż gier komputerowych z różnych gatunków, wśród nich można znaleźć kilka ciekawych RPG-ów. Główną atrakcją z pewnością jest pudełkowe wydanie Icewind Dale: Enhanced Edition. Rzeczona oferta ważna jest od 9 do 22 listopada bieżącego roku. Po promocyjnych cenach — tj. 20 i 40 złotych — można nabyć gry zarówno na komputery osobiste, jak i konsole.


Kupujecie? Uśmiech
Miszowy blog gamingowy: http://gameplay.pl/meehow
Odpowiedz
#2
Pytanko, czy jest po polsku? (dubbing lub napisy) Ponieważ widziałam Baldur's Gate EE w pudle po polsku z napisami.
Odpowiedz
#3
Serio? To jutro robię objazd po 18 biedronkach w mieście Duży uśmiech Muszę szczególnie Baldura kupić bo mi będzie potrzebny do dodatku, który wyjdzie.
A IWD po prostu kocham Duży uśmiech
Odpowiedz
#4
"A IWD po prostu kocham Duży uśmiech"
Całe pillarsy powinny dziać się w Białej Marchii Duży uśmiech Uśmiech Jednak nic nie zastąpi klimatu icewind dale, a przede wszystkim muzyki.
lepiej się pospiesz bo nie jesteś jedyną taką osobą. Na łowcach gier wiele osób robi takie rajdy i piszą, że często brakuje lepszych tytułów :(
Odpowiedz
#5
Ech, gdyby tak powstał mod, który zmieniłby porę roku w Jelenioborzu na zimę. No, ale przed nami jeszcze jedna część BM.
Odpowiedz
#6
Cytat:Całe pillarsy powinny dziać się w Białej Marchii Duży uśmiech Uśmiech Jednak nic nie zastąpi klimatu icewind dale, a przede wszystkim muzyki.
lepiej się pospiesz bo nie jesteś jedyną taką osobą. Na łowcach gier wiele osób robi takie rajdy i piszą, że często brakuje lepszych tytułów :(

Baldur zniknie na pewno dość szybko o ile już nie zniknął, ale czy pierwszy IWD cieszy się aż taka estymą? Mam swoje kopie ( nawet po dwie sztuki) rożnych oryginalnych wydań, ale te kuszą niemiłosiernie. Nie zmienia to faktu, ze jadę jutro rano - bo dopiero od was się dowiedziałem o tej akcji.

Zgadzam się, ze muzyka w IWD była niezapomniana. Po prostu kompletnie magiczna. Zresztą lokacje to był też miód. Kto pamięta swoje uczucia gdy po raz pierwszy wszedł do odcietej dłoni? Duży uśmiech
Odpowiedz
#7
"Zgadzam się, ze muzyka w IWD była niezapomniana. Po prostu kompletnie magiczna. Zresztą lokacje to był też miód. Kto pamięta swoje uczucia gdy po raz pierwszy wszedł do odcietej dłoni? Duży uśmiech"
Najlepszy kawałek jaki usłyszałem w grach w ogóle https://www.youtube.com/watch?v=HW5r1QWMF9Q
Klimat zjada inne gry. Nawet średnia fabuła aż tak nie przeszkadza w odbiorze gry Uśmiech Akurat dłoń z jedynki mi się nie podobała. Było zbyt cienisto, wkurzająca architektura dłoni i gobliny... Za to ta po prawidłowej aktywacji mythala to już mi się bardzo podobała Uśmiech Większe wrażenie na mnie zrobiło kuldahar czy wyspa grobów. Swoją drogą jak przechodziłem baterie durgana to mi się myliła z lodową świątynią...

"Baldur zniknie na pewno dość szybko o ile już nie zniknął, ale czy pierwszy IWD cieszy się aż taka estymą? Mam swoje kopie ( nawet po dwie sztuki) rożnych oryginalnych wydań, ale te kuszą niemiłosiernie. Nie zmienia to faktu, ze jadę jutro rano - bo dopiero od was się dowiedziałem o tej akcji."
Wszystkie stare gry oparte na d&d przed 4 edycją się cieszą Oczko

I pamiętajmy, że "historia jest najlepszą z nauczycielek" Uśmiech https://www.youtube.com/watch?v=NQnZsaTM6ws
Trochę niedoceniony bo wszędzie tylko ten Fronczewski z tym swoim "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę " :>
Odpowiedz
#8
Objechałem 19 biedronek i nie znalazłem Baldura. Zbytnio nie żałuję bo wolałem IWD. Wpadłem na nie jeszcze w 10 czy 11 sklepach. Wiesz Targos jest legendarne. Razem z muzyką z Karczmy pod Gorejącym Człowiekiem dalej mam te ścieżki na mp3 i w aucie.
Nigdy nie zapomne swojego zakończenia, gdy usłyszałem ostatnie "sceny" IWD I. Nie spodziewałem się tego.

I nie wiem jak ci się mogła mylić. Lodowa światynia była chyba ładniejsza choć inaczej narysowana.
Odpowiedz
#9
"Razem z muzyką z Karczmy pod Gorejącym Człowiekiem dalej mam te ścieżki na mp3 i w aucie. "
Daj linka Uśmiech

"I nie wiem jak ci się mogła mylić. Lodowa światynia była chyba ładniejsza choć inaczej narysowana. "
Pamiętam tylko urywki- ogólna architektura, muzyka, lustra... Gdy przechodziłem baterie durgana to odczuwałem swoiste deja vous co jakiś czas i musiał później "wracać do siebie". Lokacja, muzyka i dość posępny klimat musiały wyciągnąć wspomnienia.
Odpowiedz
#10
https://www.youtube.com/watch?v=JgjqtIY_zww proszę bardzo szcypiorze Duży uśmiech
Odpowiedz
#11
(13.11.2015, 17:47)Seelenverkoper napisał(a): https://www.youtube.com/watch?v=JgjqtIY_zww proszę bardzo szcypiorze Duży uśmiech

Nie podoba mi się Zawstydzony
Dzięki za linka.
Odpowiedz
#12
Też nie lubię tego utworu jakby ktoś go tworzył po pijaku XD. Lepsza jest wersja alternatywna.
Odpowiedz
#13
Nie znaecie się =P cały świat kocham muzykę z Tormenta w tym z baru pod Gorejącym a wy nie Język. Pewnie nie lubicie też soundracku z ulicznych walk ;]
Odpowiedz
#14
Jakby co to jest ostatni dzień promocji na gog.com
Może ktoś znajdzie coś dla siebie. Można dorwać kilka fajnych tytułów np nox, legend of grimrock itp
Odpowiedz