Patch 1.05 dostępny do pobrania
#16
Tą twierdze to mogli by wyciąć całą wpizd-u w patchy 1.06 i zostawić gajówkę oraz podziemia, bo całe te budowanie, więzienie, wizyty, nudne irytujące ataki przeciąga tylko niepotrzebnie grę.
Coś by się tu napisało
Odpowiedz
#17
No coś w tym jest mało porywająca ta twierdza, co najwyżej wpadam tam by ją obronić i na tym się kończy.
Odpowiedz
#18
Ja bym raczej poczekał. Może w dodatku ją poprawią.
Odpowiedz
#19
Nie chce mi się wierzyć że przy takim narzekaniu nie wykorzystali by jej potencjału
Odpowiedz
#20
Wiadomo może kiedy będzie 1.06 ?
Odpowiedz
#21
Koniec maja ponoć
Odpowiedz
#22
Chwilka chwilka nie ma być już patchy a niby miała być ta opcja ściągania beta patchy?
Odpowiedz
#23
Patche są normalnie, pewnie będą do czasu wydania dodatku, a opcja beta patchy jest po to, aby łatka nie robiła nowych błędów w grze albo powodowała powrót starych znajomych.
Odpowiedz
#24
Wybacz , przeczytałem że patche mają koniec...
Odpowiedz
#25
wiem, ze głupio pytać, ale skąd pobrać ten patch 1.05 i (jeśli jest) 1.06
podajcie link proszę
Odpowiedz
#26
A skąd masz grę? Stamtąd pobierz.Są tylko dwie możliwości w sumie chyba ze masz pirata.

GOG albo Steam bo jak masz pirata to musisz sobie radzić.
Odpowiedz
#27
Tak, mam pirata bo nie wiedziałem nawet czy mi to pójdzie(wiem, że to nie w porządku w stosunku dla twórców oraz graczy)
myślałem, że jest jakieś alternatywne źródło patch'ów.
no cóż może za jakiś czas to znajdę,
Odpowiedz
#28
Możesz kupić orginal na Steamie jest chyba promocja teraz. Za 28euro chyba.Bedziesz mial spaczowane.
Odpowiedz
#29
tak byłoby najlepiej tylko bardzo szkoda byłoby mi save'wów to mam teraz 1.04 i nie wiem czy jak kupie oryginał z updatem 1.05 to czy pójdzie save z 1.04
Odpowiedz
#30
Poszukaj na Steamie jeżeli cie stać to warto kupić i będziesz miał pełna wersje.Co do sejwow to będziesz mógł spróbować, porostu wrzucisz do sejwow ostatni zapis i sprawdzisz.
Odpowiedz