Wymagania sprzętowe
#31
Da się obejść problem braku systemu 64 bitowego, jakaś specjalną komendą w wierszu poleceń, która pozwala wykorzystywać systemowi wiecej pamieci dla gry niz normalnie.

U mnie świetnie się sprawdziło i dzieku temu moge grać na 32 bitowym systemie, bo wczesniej miałem ciagle crasha powejsciu do Złoconej Doliny.
Odpowiedz
#32
Ok czy jesteś w stanie znaleźć dokładniejszą informacje / solucje na temat tej komendy?
Co do rozdziałki to nie da się jakoś wymusić poza grą choćby ręcznie czy modami tej niskiej rozdziałki?
Odpowiedz
#33
Cytat:Jeśli gra zawiesza się/wyłącza podczas wczytywania obszaru (problem dotyczy systemów 32-bitowych i zwykle po raz pierwszy pojawia się przy wchodzeniu do Złoconej Doliny [Gilded Vale]), można:
‒ (na własną odpowiedzialność) zwiększyć ilość pamięci RAM wykorzystywanej przez pojedyncze aplikacje. Aby to zrobić, trzeba otworzyć windowsowy wiersz poleceń jako administrator (start ‒> uruchom ‒> wpisujemy cmd i wciskamy ctrl + shift + enter) i wpisać komendę bcdedit /set IncreaseUserVA 3072, a następnie ponownie uruchomić komputer. Aby wyłączyć zwiększone wykorzystanie pamięci, w wierszu poleceń należy wpisać bcdedit /deletevalue IncreaseUserVa.

Ja zrobiłem dokładnie tak jak tutaj opisano i działa świetnie. Crashów już nie mam i gram normalnie. Wcześniej przed wpisaniem tej komendy ciagle był crash w Złoconej Dolinie i nie dało sie przejsc dalej.

Wiec jak ktos ma 32 bitowy system i mu gra nie działa przez to to polecam spróbowac tego sposobu.


A co do rozdzielczości to ja gram na 1200coś x 700coś. Niższej się nie da chyba ustawić.
Odpowiedz
#34
Dzięki ja mam 64 bity i w miarę mocny sprzęt ale warto by było gdzieś powiesić twoją radę.
Odpowiedz
#35
Jeśli byś mógł to napisz temat o tym i skopiuj tam to co napisałem.

Jak Google zindeksuje to ludzie majacy ten problem powinni znaleźć owy temat wyszukujac w google.
Odpowiedz
#36
I ty możesz napisać ten temat , ja tu jestem tylko zwykłym użytkownikiem. Możesz też np napisać Pw do Miszy może on uzna że taka rada jest ciekawa pomocna i warto ją szerzej rozgłosić.
Odpowiedz