Wasz czas gry
#31
Właśnie zaliczyłem całą grę, poza kilkoma zbugowanymi bądź źle rozegranymi zadaniami towarzyszy jak Eder, Mateczka czy Niewyłomny czy jak mu tam.
Starałem się też przeszukiwać każda lokacje, domek czy podświetlać wszystkie beczki itp, oraz sprawdzać wszędzie czy nie ma ukrytych przedmiotów.
Wszystkie postacie miały max level, wojowie po 95-100 odbicia czy jak to tam się zwało i najlepszy sprzęt, a barb prawie 2 k życia - tak więc dużych problemów nie było
Mój Czas gry to 81 godzin i 40 minut.
Coś by się tu napisało
Odpowiedz
#32
Wreszcie 118 godzin!

Ale z te 18 bym odjął z racji np odejścia od kompa czy grania w pracy
Odpowiedz
#33
Mi zajęło 70h. 118? tyle to nawet twórcy nie przewidzieli......
Odpowiedz
#34
Ano 118 właziłem w każdy zakątek nie raz aż zbyt drobiazgowo badając mape, absolutnie się nie śpieszyłem.
Odpowiedz
#35
Ja mam obecnie 76 h (nabiło trochę przez testowanie modów i nieraz zachciało mi się zadań z gajówki znowu ponabijać plus ogrywany w nieskończoność finał), robię obecnie drugie podejście orlanką enigmatyczką.
Odpowiedz
#36
Ciekawe jak długi będzie dodatek.
Odpowiedz
#37
Jedno źródło podaje 15h.
Odpowiedz
#38
Ano doczytałem to w innym poście i trochę sie martwie że tak mało choć liczę że to tylko taki uśredniony czas i da rade więcej wycisnąć.
Odpowiedz
#39
Czytanie książek i opisów unikatowych broni mocno wydłuża czas gry... Chociaż i tak powinno być tego więcej, biorąc pod uwagę, że jest to nowy świat.
Odpowiedz
#40
Masz jeszcze encyklopedię, ale służy ona za wprowadzenie. Zdecydowanie więcej znaleźć można w książkach, choć ja i tak preferuję zdobywanie wiedzy w sposób bardziej praktyczny (questy). Można sobie poczytać książkę kolekcjonerską jest tam dużo nowego info. Uzupełniam z niej działy portalu dotyczące świata gry. Jeszcze nawet nie tknęłam almanachu (przeczytałam chyba tylko 1 list), bo jest napisany okropną, gotycką czcionką i bardzo trudno się rozczytać.
Odpowiedz
#41
(29.06.2015, 09:09)Biały Feniks napisał(a): Jeszcze nawet nie tknęłam almanachu (przeczytałam chyba tylko 1 list), bo jest napisany okropną, gotycką czcionką i bardzo trudno się rozczytać.

Uwierz mi, łatwiej odczytać paleograficzne zapisy niemieckiego neogotyku ręcznego czy łacińskiej inskrypcji z XII w. niż ręcznego polskiego pisma z 1945 r., bo może charakter pisma paleograficznego minimalnie się różni w zależności o ręki, która go sporządziła, ale przynajmniej litery zapisywano według powszechnie przyjętych wzorów a nie indywidualnego pomysłu. Jeśli ten almanach korzysta w całości z tych samych znaków, to najłatwiej zrobić ich wypis alfabetyczny na podstawie odszyfrowanych wyrazów i potem albo zapamiętać wygląd liter, to odczytywanie już jakoś idzie (ewentualnie można ręcznie litera po literze przepisywać zgodnie ze ściągą). Istnieje też możliwość, że ktoś już to odszyfrował i przepisał na arial czy times new roman ;]

Zgaduję, że całość w języku angielskim?
Odpowiedz
#42
Tak, wszystkie teksty po angielsku. Co do almanachu oprócz głównego tekstu są też takie didaskalia-komentarze wyglądające jak pismo ręczne. O niebo lepiej się je czyta. W sumie to byłam zdziwiona, że książka została napisana za pomocą takiej czcionki.
Odpowiedz
#43
Chodziło o klimat.
http://eternityproject.pl/wp-content/upl...nac-01.jpg
Jeśli powyższy fragment jest z tego almanachu, to żałuję, że nie mieliśmy takich tekstów na kolokwiach z paleografii. Jeszcze każdy błąd obniżał ocenę o jeden. Eh, to były czasy Duży uśmiech
Odpowiedz
#44
Trochę to trwało, ale wreszcie ją ukończyłem, cała gra + dodatki, wątki towarzyszy, zadania z gajówki, wszystkie smoki, generalnie starałem się ukończyć wszystko na co natrafiłem.
Wyszło 178 godzin. Uśmiech

[Obrazek: n2mmis.jpg]
Odpowiedz
#45
ja tam jak pamiętam miałem nabite 120h na przejściu (trochę ostatnio ruszylem jeszcze raz od nowa), btw nie dziw sie tak pisanym książkom bo sam mam kilka napisanych na podobnej zasadzie (nawet całe jakby odręcznie), hah odpowiedz na post sprzed 2 lat ^^
Odpowiedz