Deadfire #58 — O zawartości Forgotten Sanctum

Aktualizacja ujawnia trochę informacji o ostatnim DLC do Deadfire pt. Forgotten Sanctum oraz zawartość patcha 4.0.

Cześć Widzący,

Zimowa Bestia zabrała Was do Strażnicy Czuwania, zaś Odkrywczyni, Oprawca, Ocalały do Tygla Kazuwari. Przygotujcie się na podróż wgłąb Czarnych Wysp, w stronę Zapomnianego Sanktuarium.

deadfire-tfs-store-asset-750p.jpg

Forgotten Sanctum

Kiedy gwałtowne trzęsienie ziemi wstrząsa wyspami Archipelagu, magowie Eory szukają pomocy u Widzącego. Arcymagini Maura zniknęła w czeluściach nowootwartego lochu Czarnych Wysp, których groza może zbudzić coś, co pod nimi drzemie. Podążaj tropem Maury i zadecyduj o losie najbardziej strzeżonej tajemnicy Martwego Ognia.

  • Podróżuj przez rozległy labirynt zbudowany na ciele drzemiącego boga,
  • Napotkaj wysokopoziomowe zmagania dla Widzącego i jego drużyny,
  • Zawrzyj lub złam sojusze z magami Eory.

Nowa przygoda dostępna będzie już 13 grudnia!

Tapety

https://s3.amazonaws.com/obsidian-media/deadfire/news/update-58/deadfire-wallpapers-tfs-thumb.jpg

2048×1536

2560×1440

Patch 4.0

Wraz z „Forgotten Sanctum” światło dzienne ujrzy patch 4.0. Oto lista nowości:

  • Dodatkowa subklasa – każda klasa otrzymuje kolejną podklasę. W tym wyczekiwanego kapłana Woediki oraz paladyna Stalowej Garoty!
  • Respawning statków na mapie – statki raz pokonane nie znikają na zawsze. Odtąd macie możliwości ponownej walki i grabieży.
  • Wyzwanie Ondry – Burze są większe, szybsze i częstsze, wrodzy kapitanowie mają podwyższoną rangę, podróżując szybciej, kiedy ścigają Widzącego,
  • Wyzwanie Waela – Wszystkie liczby są wartości ??? za wyjątkiem liczby przedmiotów, cech towarzyszy, umiejętności i poziomu.
  • Wyzwanie Woediki – Wszystkie zasoby na potyczkę stają się zasobami na odpoczynek, zdrowie przestaje się odnawiać po walce, podczas odpoczynku jedynie gotowe potrawy przywracają zdrowie.
  • Dwóch nowych megabossów: Magiczny Sawant i Piekielny Konstrukt.

Wersje konsolowe

Zapewne macie wiele pytań, co z wersjami Deadfire na konsole. Będziemy mieć więcej informacji w następnej aktualizacji, ale już teraz zapewniamy Was, że gra wyjdzie na Xbox One, Playstation 4 i Nintendo Switch!

Dziękujemy bardzo za Wasze wsparcie!


Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o