Deadfire #55 – Co nieco o Seeker, Slayer, Survivor

W kolejnej aktualizacji twórcy prezentują teaser oraz grafiki drugiego DLC „Seeker, Slayer Survivor”. Poruszają też nowości związane z patchem 2.1 jak wyzwania bogów i wprowadzenie mega bossów. Ponadto aktualizacja zawiera wywiady i panele z targów Pax West.

Cześć Widzący,

W tym miesiącu do gry trafiają kolejne wyzwania bogów, tym razem są to Abydon i Skaen (patch 2.1) wraz z pierwszym mega bossem. Ponadto prezentujemy Wam troszkę zawartości DLC Seeker, Slayer, Survivor, w którym udowodnicie swoją wartość poprzez walkę. Przygotujcie się Widzący,  bo tylko godni zwycięstwa zdołają przetrwać.

Seeker, Slayer, Survivor

Z dala od zatłoczonych szlaków handlowych Archipelagu, najbardziej ambitni wojownicy Eory walczą o przychylność bogów. Zmierz się z wyzwaniami Tygla Kazuwari, poszukując bogactw i prawd na arenie testującej siłę bojową twojej drużyny. Utoruj sobie drogę pośród śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników, tak dawnych jak i obecnych. Przetrwaj próby oraz kaprysy duchów i udowodnij, że to właśnie ty staniesz ponad najlepszymi synami i córkami Archipelagu.

Bądźcie gotowi, bo walka rozpoczyna się 25 września.

Tapety

Szeroka (2560×1440)

Standardowa (2040×1536)

Patch 2.1

Patch 2.1 pojawi się już 11 września! Obecnie znajduje się w fazie beta, więc Josh Sawyer będzie wdzięczny za każdy feedback, zwłaszcza ten związany z wyzwaniami bogów.

  • Abydon – im częściej używacie zbroi i broni, tym większe szanse jej niszczenia. To wyzwanie sprawia że uzbrojenie może zostać uszkodzone a nawet zniszczone, chyba że zastosujecie specjalny rodzaj zaklinania. Tak więc ostrożnie z wyborem pancerzy i broni!
  • Skaen – mgły wojny gęstnieją wraz z nadejściem nocy oraz przebywaniem wewnątrz budynków. Pochodnie i latarnie pomagają jedynie troszeczkę.

W następnym miesiącu pojawi się pierwszy mega boss: Belranga. To trujące monstrum stanowi wyzwanie dla wysokopoziomowych grup, testując ich możliwości bojowe do granic wytrzymałości. Więcej o Belrandze i jej złośliwym potomstwie dowiecie się w ciągu następnych tygodni!

Opowieści z Archipelagu Martwego Ognia

Projektant fabuły Paul Kirsch napisał parę historyjek związanych z postaciami dodatku Beast of Winter. Wszystkie można znaleźć w linkach poniżej:

Mouth of the Beast

Landlocked

Descent

Panele i wywiady z Pax West

Nasz zespół od DLC uczestniczył w targach Pax West. Rzućcie okiem na ich panel, w którym dyskutują o procesie tworzenia Vatnira, od konceptu do grywalnej postaci. Powstanie tego biednego Boskiego nie kryje żadnych tajemnic! 

Josh Sawyer oraz Brandon Adler pojechali też na tegoroczny Gamescom. Poniżej znajdziecie serię wywiadów, które poruszają wątki DLC, nadchodzące aktualizacje i inne.

O fizycznych nagrodach darczyńców

Dobre wieści dla naszych darczyńców spoza Ameryki i Oceanii! Otrzymaliśmy wiadomość od nowego dystrybutora o rozpoczęciu sprzedaży. Sprawdźcie na stronie z pomocą odnośnie fizycznych nagród lub wyślijcie e-mail na support@obsidian.net. Zwróćcie uwagę na adresy: support@vsevil.net jeśli jesteście z Ameryk lub Oceanii oraz na support@shipnaked.com jeśli nie jesteście i wciąż czekacie na wysyłkę. Sprawdźcie też folder z wiadomościami spam. Dziękujemy za Wasze wsparcie i przede wszystkim cierpliwość!

Obecny „rozkład jazdy”

Dziękujemy ponownie za nieustające wsparcie! Jeśli doświadczacie trudności z grą, nie zwlekajcie z i odwiedźcie stronę pomocy!

Pozdrawiamy serdecznie,

zespół Deadfire

 


Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o