Deadfire #47 — Premiera Deadfire!

Premierowy wpis. W środku trailer, ścieżka dźwiękowa i popremierowe plany wobec Deadfire.

Nadszedł czas, Widzący! Minęło 17 miesięcy, odkąd pokazaliśmy Wam Pillars of Eternity II: Deadfire po raz pierwszy na Figu. Tym samym stworzyliśmy nasz pierwszy sequel do własnej marki. Choć nauczyliśmy się naprawdę dużo, to wciąż jeszcze wiele przed nami. A wszystko to dzięki Waszej pomocy – pomogliście nam przecież ufundować grę znacznie szybciej niż w przypadku jedynki! Serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie.

Po drodze zaliczyliśmy też progi dodatkowe, dyskutowaliśmy o wieloklasowości i systemie relacji. Pokazaliśmy Wam statek-dom, który ułatwi Wam poruszanie się po gigantycznym Archipelagu Martwego Ognia. Jesteśmy wdzięczni za tak wspaniałą społeczność jak Wy; wszystko, co robiliśmy podczas produkcji gry, robiliśmy z myślą o Was.

Pomogliście nam nie tylko ufundować grę, ale i poszerzyć ją po kampanii. Choć nie jesteśmy w stanie wyrazić jak bardzo wzbudzacie w nas wdzięczność i podziw, to kierownik projektu Josh Sawyer ma dla Was parę bardzo miłych słów:

Drogą do Wieczności wyruszyliśmy 14 września 2012 r., by ta zabrała nas 6 lat później w najbardziej niezwykłą i najdłuższą podróż! Możecie spodziewać się popremierowych patchy i aktualizacji. Bądźcie czujni, bo z czasem wyjdą nowe przygody w formie DLC, które, mamy nadzieję, okażą się równie ekscytujące co podstawowa kampania.

Parę rzeczy i nowości

Co to za premiera bez nowego trailera? Patrzcie więc!

Jeśli jeszcze nie odebraliście kluczy, wciąż możecie to zrobić. Kiedy wszystko załatwicie na portalu darczyńców (tj. połączycie konto), wystarczy wygenerować klucz w zakładce „my products” i przypisać do Steam lub GOG.

W tej samej zakładce znajdziecie wszystkie cyfrowe dodatki. Chcemy tylko przyjrzeć się dwóm z nich:

  • Pen and Paper RPG — wciąż jest we wczesnym etapie produkcji i będzie uzupełniany. Czekamy na Wasz feedback, które możecie przysyłać mailem.
  • Deadfire Novella — powieść jeszcze nie jest gotowa, gdyż wciąż nad nią pracujemy. Jednak obsuwa nie powinna być duża, tak więc trzymajcie rękę na pulsie.

Darmowe DLC z Critical Role

Zaproście Vox Machinę do świata Eory! To DLC zawiera głosy oraz portrety dla gracza oparte na postaciach z pierwszej kampanii Critical Role. Paczkę można ściągnąć za darmo na Steamie jak i GOG-u.

Główny motyw Deadfire

Mamy przyjemność podzielić się z Wami głównym motywem, który stworzył Justin Bell. Gotowi na podróż po Martwym Ogniu?

Recenzje

Mamy nadzieję że czas spędzony z Deadfire będzie jak najlepszy. Jeśli natraficie na jakieś problemy zapraszamy do nowo-utworzonej pomocy.

Do następnego razu, Widzący!