Deadfire #44 — POE1 vs POE2, klucze i pre-ordery

Twórcy porównują graficzne cudeńka pomiędzy jedynką i dwójką, informują o aktualizacjach bety i pre-orderach.

Cześć, Widzący!

Mamy nadzieję, że nie przegapiliście naszej daty premiery!

3 kwietnia 2018?

Doskonale.

Nagrody pre-orderowe dla darczyńców

Wraz z ogłoszeniem daty premiery wypuściliśmy pre-odery. Dlaczego to ogłaszamy? Bo to właśnie wy drodzy darczyńcy, złożyliście zamówienia przedpremierowe. I tak, dostajecie takie same przedmioty jak wszyscy, którzy zamówią grę wcześniej, tj. Czaszkę św. Drogga, jastrzębia Dziobca i Czarną Flagę.

Wideo od Katriny

Przejdźmy do tego, co tygryski lubią najbardziej, czyli wideo. Chcieliśmy Wam pokazać jak nasi artyści zaszaleli w Pillars of Eternity II: Deadfire względem jedynki! Ruszajcie razem z Katriną w tę graficzną podróż.

https://www.youtube.com/watch?v=iFpzTTlTsV0

Tak, trochę nas poniosło z ptakami. Tak jak wspomniała Katrina, beta dostała właśnie aktualizację. Jeśli jesteście darczyńcami, sprawdźcie jakie zaszły zmiany 

Tak jak zawsze, czekamy na Wasz feedback, który bardzo nam pomaga w procesie tworzenia gry. Koniecznie dajcie nam znać, co sądzicie o zmianach.

Klucze darczyńców

Darczyńcy mogą już odbierać klucze ze strony produktów swojego konta. Klucz można przypisać do Steama bądź GOG-a w zależności od Waszego wyboru.

Darczyńcy z Korei

Tak jak obiecaliśmy, darczyńcy z Korei otrzymają klucze bezpośrednio od Obsidianu (przez portal darczyńców) w koreańskiej wersji językowej. Tłumaczenie powinno być dostępne na premierę albo krótko po niej. Natomiast wersję pudełkową (zlokalizowaną po koreańsku) zapewni wasz rodzimy partner H2 Interactive.

Za kilka tygodni wrócimy tutaj z aktualizacją nr 45, w której omówimy systemy statku.