Deadfire #43 – Rok podsumowań i aktualizacja bety

Ostatni wpis twórców w roku Pańskim 2017. Deweloperzy udostępniają pierwszą aktualizację bety i komentują rok prac na grą.

Wesołych świąt, Widzący! Mija nam fantastyczny rok prac nad Pillars of Eternity II. Poprosiliśmy naszą producentkę Katrinę Garsten, aby przyjrzała się większym (i mniejszym) postępom, które poczyniliśmy od czasu kampanii crowdfundingowej. Jak każdy dobry deweloper, umieściliśmy na końcu wideo drobną niespodziankę!

Dziękujemy Wam po stokroć za Wasze wsparcie przez ten rok. A wraz z nadejściem nowego spodziewajcie się więcej aktualizacji bety darczyńców i mnóstwa innych informacji o Deadfire! Jeśli bierzecie udział w becie, to wypuściliśmy pierwszą aktualizację, w tym wprowadziliśmy szereg zmian na podstawie Waszego feedbacku na forum.

Powrót nagród fizycznych

Postanowiliśmy przywrócić czasowo możliwość zamówień fizycznych. Jest to opcja limitowana dostępna do 5 stycznia 2018, wystarczy zaktualizować swoje zamówienie albo dodać więcej nagród. Po tym terminie zamkniemy fizyczne progi na stałe, więc macie ostatnią szansę, by cieszyć się figurkami czy edycją kolekcjonerską Pillarsów.

Wizyta na Pax South

Jak wspomniała Katrina na wideo, jedziemy razem z naszym wydawcą Versus Evil na Pax South w San Antonio. Jeśli też wybieracie się na imprezę, nie przegapcie nas w dniach od 12 do 14 stycznia! Będziecie także mogli spędzić trochę czasu z Deadfire!

Do następnego razu i Wesołych Świąt!