Deadfire #35 — Pillars of Eternity na konsolach oraz materiały z E3

Pillars of Eternity: Complete Edition trafia na konsole najnowszej generacji; Obsidian publikuje gameplay z E3 i masę wywiadów z deweloperami.

Cześć wszystkim! Zgodnie z poprzednią aktualizacją mamy dla Was nagranie z targów E3!  Pamiętacie może urywki gameplayu? Wracamy do Was z nowym wideo! Josh Sawyer i Adam Brennecke na łamach serwisu IGN na E3 pokazali światu pełny zapis rozgrywki z POE2 po raz pierwszy!

O szczegółach tego wideo porozmawiamy sobie przy następnej aktualizacji w przyszłym tygodniu. Wróćcie i sprawdźcie co Adam ma do powiedzenia i czego nowego możecie się dowiedzieć.

Zostając przy Adamie, miał on zaszczyt nagrać podcast z Jasonem Schreierem na E3. Właściwa rozmowa zaczyna się przy 35 minucie 26 sekundach.

Natomiast Josh Sawyer na łamach PCGamesN podzielił się informacjami o Deadfire z Richem Scott-Jonesem. Zapis wywiadu znajduje się na poniższym wideo.

Oprócz pokazu Deadfire za zamkniętymi drzwiami E3, Josh i Adam udzielali wywiadów różnym serwisom, w tym GameSpot czy Bleeding Cool. Dla tych którzy wolą kopać w poszukiwaniu informacji, mamy poniższe artykuły:

Jeszcze jedno

Mamy przyjemność ogłosić że Pillars of Eternity: Complete Edition zmierza na konsole Playstation 4 i Xbox One dzięki naszym przyjaciołom z Paradox Arctic!

Gra ujrzy światło dzienne już 29 sierpnia 2017!

Na dzisiaj to wszystko. Dziękujemy za to, że jesteście ciągle z nami i przypominamy o przyszłej aktualizacji, w której Adam Brennecke zagłębi się w szczegóły wideo z E3. Dowiecie się o funkcjonowaniu dylematów kapitana, mapie otwartego świata i więcej!

Dzielcie się swoimi uwagami na naszym oficjalnym forum.