Deadfire #33 — Model Mai Ruy, E3 i wieści dla inwestorów/darczyńców

Szybka aktualizacja zawierająca model Mai Ruy, przedłużenie ważności kuponów Tyranny czy możliwość inwestycji w Deadfire na Figu. Zespół nieśmiało wspomina też o E3.

Witajcie, podróżnicy Archipelagu. Czas na szybką aktualizację na temat Pillarsów II, a właściwie postępującej (wraz z przyszłym podsumowaniem) kampanii inwestycyjnej i kampanii darczyńców. Chcemy powiadomić Was o kilku przedmiotach, ale też powiedzieć, o tym że Was kochamy. Uważajcie, bo zdobyliście nasze serca.

Odnośnie inwestycji

Jeśli przegapiliście możliwość zainwestowania w grę, na Figu wciąż możecie to zrobić. Jeśli szukacie informacji o zwrotach z dochodu gry, zajrzyjcie tutaj.

https://www.fig.co/campaigns/deadfire/invest

Ankiety darczyńców

Wiemy, że chcecie aby Wasze przedmioty zostały już zablokowane w celu tworzenia i odsyłania ich w formie paczek. Ankiety które Wam w tym pomogą, zostaną wysłane w przyszłym tygodniu! Cieszcie się!

Kupony na Tyranny

Hej, czy odebraliście już kupon na Tyranny – naszego fajnego RPG-a? Jeśli nie, nie martwcie się.  Kupony są aktywne do 31 maja (środa), ale postanowiliśmy przedłużyć ich ważność do 18 czerwca (niedziela). Macie więc trochę więcej czasu, lecz nie zwlekajcie. Szansa na zdobycie kuponu nie będzie trwać wiecznie.

Maia Rua i jej model w grze

I w końcu szybkie wieści na temat jednego z towarzyszy! Chyba nie myśleliście, że odejdziemy bez żadnych fajnych informacji o Deadfire? Poniżej prezentujemy parę zdjęć Mai Ruy, aumuańskiej łowczyni i starszej siostry Kany Ruy z Pillarsów I. Maia nosi (na dwóch obrazkach) zestaw pancerza watowanego, który może założyć każdy inny kompan lub gracz.

 

Czekajcie na więcej informacji na temat kampanii, postaci i zawartości wideo w miarę jak zbliżamy się do targów E3!