Deadfire #22 — Stan kampanii i termin przeniesienia wpłat

Deweloperzy dzielą się łącznie uzbieraną kwotą pieniędzy od czasu zakończenia kampanii i podają przybliżony termin przeniesienia wpłat z Figa na portal.Witajcie, darczyńcy, inwestorzy i fani — mamy dla Was szybką aktualizację na temat stanu kampanii i tego, kiedy możecie odebrać swoje nagrody.

Po pierwsze, mamy obecnie 4, 580 ooo mln dolarów, przybliżając się do odblokowania przedostatniego celu zbiórki: wędkowania i potworów morskich. Jeśli zastanawiacie się, w jaki sposób dalej zbieramy wpłaty, to dzięki systemowi Slacker Backer dostępnym na stronie Figa albo obciążenia konta i wpłaty przez PayPal na stronie obsidian.net. W chwili gdy to czytacie, zostało nam 48 dni do zakończenia wpłat przez Slacker Backer, co oznacza że nieosiągnięte stretch goale przepadną na zawsze!

Od jutra udostępnimy guest cart na portalu darczyńców. Co więcej, wszystkie wpłaty z Figa zostaną przeniesione w przyszłym tygodniu [konkretnie do 17 marca wg Feargusa Urquharta w komentarzach, przyp. Feniks]. Powiadomimy Was o tym aktualizacją. Dajcie nam znać czy macie jakieś uwagi odnośnie tego procesu, z przyjemnością pomożemy.

Nie przegapcie kolejnej aktualizacji w przyszłym tygodniu skupiającej się na produkcji Pillarsów II!