Deadfire #20 — Plany po zakończeniu zbiórki

Choć oficjalnie kampania dobiegła końca, twórcy prezentują „przedłużoną zbiórkę” i informują o planach na przyszłe tygodnie.

Dotarliśmy do końca kampanii na Figu, która była wspaniałą podróżą. Chcieliśmy powiedzieć Wam jak wiele znaczy dla nas Wasze wsparcie, przemyślenia, wpłaty i opinie podczas zbiórki. Pillarsy II rozrosły się i zmieniły na lepsze niż mogliśmy sobie wyobrazić na początku tej podróży.

4, 4 mln!

Po miesięcznej kampanii i wielu ogłoszeniach oraz dodatkach daliśmy radę osiągnąć 400% naszego początkowego celu 1,1 mln dolarów, który czyni Pillars of Eternity II: Deadfire najlepiej sfinansowaną grą od czasu 2015, przewyższając to, co osiągnęliśmy przy Pillarsach I! Z ponad 33 tys. darczyńców Pillarsy II stały się najpopularniejszym projektem Figa. Tak bardzo cieszymy się z tego, co możemy razem osiągnąć.

Slacker Backer — spóźnieni darczyńcy

Jeśli przegapiliście dołożyć się do zbiórki (albo znacie kogoś takiego), to bez obaw! Możecie wciąż to zrobić za pomocą progu Slacker Backer na Figu albo na obsidian.net.  Przez 60 dni po zakończeniu kampanii (właściwie 57) darczyńcy mogą kontynuować dokładanie się do zbiórki i wybieranie nagród tak jak podczas kampanii! Co więcej, te wpłaty będą doliczone do brakującej kwoty na następne cele zbiórki, tj. 4, 5 mln, 4,75 mln i 5 mln, które zawierają:

  • 4, 5 mln — załoga statku
  • 4, 75 mln — potwory morskie i wędkowanie
  • 5 mln — ósmy towarzysz Ydwina

Kiedy można połączyć swoje wpłaty z portalem darczyńców?

Gdy Fig potwierdzi wszystkie wpłaty, zaczniemy przenosić je na portal darczyńców. Zajmie to od dwóch do trzech tygodni. Damy Wam znać w aktualizacji o możliwości połączenia wpłat z portalem, jeśli zakończymy proces. Umożliwi Wam to zaktualizowanie progu, wybranie dodatków, potwierdzenie wpłaty i odebranie aktywnych zamówień jak pierwsza część Pillars of Eternity, dodatek Biała Marchia, książka kucharska Tima Caina czy kupon na Tyranny.

Podziękowania

Dziękujemy za to, że pomogliście nam uczynić Pillarsy II tak dobre jak tylko można. Jesteśmy podekscytowani tym, iż gra ujrzy światło dziennie już na początku przyszłego roku. Będziemy śledzić razem z Wami jej rozwój na kanwie tego, co planowaliśmy. Dziękujemy za Wasze wsparcie i opinie. To dzięki Wam Pillarsy II są możliwe.

Możecie spodziewać się co tygodniowych aktualizacji odnośnie projektowania gry, jej świecie, grafikach i całym procesie tworzenia, więc bądźcie czujni!

Do następnego razu, kamraci!